Nawigacja

Kontakt

 • Gimnazjum nr 1
  ul. Szkolna 2a
  11-100 Lidzbark Warmiński
 • (+48) 89 767 23 59

Środa 18.07.2018

Kalendarz

Statistics

liczba odwiedzin: 88886

Wiadomości

 • Czas nauki i wytężonej pracy w roku szkonym 2017/2018 w Gimnajum nr 1 dobiegł końca 22 czerwca. Nadeszła chwila pożegnania i podsumowania, refleksji.

  Za sukcesy szczególnie docenieni i wyróżnieni zostali na apelu uczniowie klas trzecich - absolwenci szkoły.

  Uroczystość odbywała się w auli szkoły. Przybył na nią Burmistrz Jacek Wiśniowski, aby pogratulować osiągnięć i wyników uczniom, nauczycielom i rodzicom oraz życzył braci szkolnej dobrego wypoczynku na wakacjach.

  Dyrektor Dorota Olszewska zaprosiła do honorowego wpisu do Złotej Księgi absolwentów klas trzecich, którzy uzyskali wynik 5.00 i powyżej oraz ocenę wzorową lub bardzo dobrą.

 • Poloneza czas zacząć

   Jak co roku, tak i teraz uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 1 szykowali się do balu zorganizowanego przez rodziców klas trzecich. Eleganckie garnitury i szykowne sukienki zmieniły wesołych żaków w dystyngowaną młodzież.

  18.06.2018 r. o godz. 18.00 w sali bankietowej w Termach Warmińskich można było podziwiać skomplikowany układ, któremu podołali absolwenci. Nad całością czuwała Pani Katarzyna Jakiel, w końcu zadowolona z efektów niełatwej pracy.

  Bal otworzyła Dyrektor Dorota Olszewska i życzyła udanej zabawy uczniom i gościom.

 • Szkolna wycieczka do Gdańska
  10 maja 2018 r. wyruszyliśmy na jednodniową wycieczkę do Gdańska – klasa 2a Gimnazjum nr 1 oraz klasa 7a Szkoły Podstawowej  nr 1 w Lidzbarku Warmińskim.

   

  Wyjazd rozpoczęliśmy zbiórką pod Urzędem Gminy o godz.6.45. Po trzech godzinach przejazdu zatrzymaliśmy się na postój i odpoczynek, gdzie dobrze bawiliśmy się na placu zabaw. Około 11 przyjechaliśmy do Gdańska i pierwsze kroki skierowaliśmy  na Westerplatte – miejsce historyczne upamiętniające bohaterską obronę polskich żołnierzy przed
 • Gdy nauka staje się pasją

        Gdy nauka staje się pasją, godziny spędzone nad książkami, zadaniami, doświadczeniami, ćwiczeniami, nie są przykrym obowiązkiem. Uczeń  naprawdę zmotywowany wie, po co i dlaczego się uczy, rozumie wartość nauki, chętnie korzysta z pomocy nauczyciela i sam podnosi poprzeczkę.

  W Gimnzajum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim taką postawą mogą poszczycić się laureaci i finaliści przedmiotowych  konkursów wojewódzkich. Mamy ich w tym roku szkolnym siedmioro. 

  Mistrzem jest Tomasz Obuchowski ucz. klasy 3a -  potrójny laureat: z dziedziny matematyki ( nauczyciel -  Mariola Bagińska), z fizyki ( P.Elżbieta Nosewicz ) i j. angielskiego  (P. Marcin Romasz).

 • Niepodległa

                                    Pamiętamy o

  Znalezione obrazy dla zapytania 100 lat wolnej polski

Aktualności

Kontakt

 • Gimnazjum nr 1
  ul. Szkolna 2a
  11-100 Lidzbark Warmiński
 • (+48) 89 767 23 59

Galeria zdjęć